چطور VPN حداکثر امنیت را ارائه می دهد

Home / خرید فیلتر شکن وی پی ان / چطور VPN حداکثر امنیت را ارائه می دهد

خرید VPN چطور امنیت شما را تامین می کند

how-vpn-make-safe

یک VPN شانس استفاده اینترنت با انعطاف پذیری را می دهد. این به شما اجازه می دهد تا از محدودیت ها فرار کنید، به شما کمک می کند تا به محتوای وب سایت ها دست یابید و همچنین می تواند سرعت جستجو اینترنت شما را بالا ببرید. خرید VPN دو استفاده مهم دارد و یکی برای امنیت است در حالیکه دیگری برای ایجاد حریم خصوصی است. همانطور که می دانیم، در سراسر جهان جرایم سایبری فراوانی در حال وقوع است.  شما باید یک VPN امن برای محافظت از خود بخرید تا از کلاهبرداران و هکرها در امان بمانید. برای انتخاب VPN های قابل اعتماد parsvpn.online را به شما پیشنهاد می دهیم که جهت خرید VPN و خرید کریو می توانید از آن بهره ببرید.

انتخاب ارائه دهنده مناسب برای خرید VPN

VPN شما را از جاسوسی بیگانگان حفاظت می کند، با این حال آیا می توانید به ارائه دهنده سرویس VPN خود اعتماد کنید؟ سرویس های VPN زیادی در سراسر جهان وجود دارند که کیفیت و هزینه مختلفی دارند. ضروری است که یکی از آنها را برای حفاظت بخرید. هنگامیکه شما به سرویس های VPN دسترسی دارید درباره نحوه گزارش گیری آنها اطلاعاتی بیابید. “گزارش گیری” اشاره به نگه داشتن سوابق درباره شما و چگونگی استفاده از سیستم است. هیچ ارائه دهنده VPN نمی تواند به صورت قابل اعتماد بگوید که هیچ سابقه ای از شما نگه نمی دارد، بر این اساس آنها نیاز دارند که بر پرداخت شما نظارت داشته باشند.

به صورت معمول هنگامیکه یک ارائه دهنده می گوید که دارای استراتژی “عدم گزارش گیری ” است، آنها اشاره به گزارش ها درباره فعالیت های جستجو و بررسی شما روی سایت ها دارند، برای مثال، از چه سایت هایی بازدید می کنید و IP خانه شما چیست. شما باید دقیقا شرایط ارائه دهنده VPN خود را مطالعه کنید و دریابید که آیا به امنیت شما احترام می گذارند. بررسی ضمانت هایی که آنها ایجاد می کنند اهمیت دارد. در واقع، یک عرضه کننده جهت فروش VPN سابقه خود را به عنوان ضمانت می گذارد و به طور کلی تحت بررسی جامعه و رقبای خود هستند.

انتخاب پروتکل مناسب

در اینجا دو پروتکل متداول وجود دارد که توسط ارائه دهندگان خدمات مخابراتی بکار می رود و آنها PPTP و L2TP هستند. PPTP ممکن است دارای سریعترین نرخ انتقال باشد، این پروتکل فعالیت های شما را رمزگذاری نمی کند. L2TP فعالیت های شما را رمزگذاری می کند این دو با هم ترکیبی را با IPSec  به عنوان یک لایه رمزگذاری تشکیل داده اند. بحث های زیادی درباره اینکه آیا IPSec امن است یا نه وجود دارد. OpenVPN یک استاندارد مشخص برای اتصال امن و خصوصی است. اطمینان حاصل کنید که OpenVPN را روی برنامه های کاربردی خود فعال کرده اید. SSTP مانند OpenVPN کار می کند. این که آیا شما از TCP یا UDP استفاده می کنید از نقطه نظر امنیت و حفاظت تفاوتی ایجاد نمی کند، با این حال UDP به طور معمول بهتر کار می کند.

اغلب اوقات VPN خود را استفاده کنید

VPN شما بین دستگاه شما و سرورهای VPN کار می کند. این نه تنها فعالیت های شما را از جاسوسان پنهان می کند بعلاوه موقعیت شما را با نشان داده ناحیه ای متفاوت از محل واقعی شما می پوشانند. با ندادن اطلاعات واقعی درباره مکانی که هستید کمتر در در معرض حمله قرار می گیرید. برای پوشاندن موثر محل خود، شما باید همیشه VPN را در حال اجرا نگه دارید. ممکن است زمانیکه VPN خود را برای چند ثانیه قطع می کنید، ممکن است تصادفا با باز کردن یک سایت یا یک برنامه آدرس IP واقعی شما افشا شود و در ادامه آن داده های شما بدون حفاظت باقی بمانند. بهتر است VPN خرید شده شما به صورت مدوام فعال باشد و بدین صورت هر زمان که کامپیوتر را روشن می کند از بیرون رفتن اطلاعات متفاوت به اینترنت ممانعت به عمل می آید. همینطور می توانید خرید VPN برای اندروید را نیز امتحان کنید.

نتیجه گیری

واضح است که خرید VPN و خرید کریو یک روش ساده برای حفاظت و امنیت آنلاین شما است. در هر صورت، همه VPN ها به یک شکل ساخته نشده اند. بسیاری از آنها شما را ملزم به تغییر انتخاب ها می کنند تا مزایای کاملی از آنها بدست آورید. خوش بین باشید. VPN ها کمک زیادی به شما می کنند!

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online