VPN ها را برای امنیت آنلاین خود فراموش نکنید

Home / VPN / VPN ها را برای امنیت آنلاین خود فراموش نکنید

اگر درباره امنیت آنلاین خود نگرانی دارید و تا کنون فکری برای خرید VPN نکرده اید، ممکن است زمان آن باشد که آن را در نظر بگیرید. هزینه های اشتراک VPN در حال کاهش است و برنامه های VPN هر روز در حال بهتر شدن هستند، بنابراین، در این مقاله ما قصد داریم بر روی اینکه VPN چیست و چطور کار می کند و چرا باید از آن استفاده کنیم صحبت می کنیم.

VPN چیست؟

what-is-vpn-program

VPN به عنوان اصطلاحی برای شبکه خصوصی مجازی است و سرویسی است که یک اتصال اینترنت امن با استفاده از شبکه های خصوصی در موقعیت های مکانی دور فراهم می کند. با استفاده از سرویس VPN اینطور به نظر می رسد که از مکان های مختلف دسترسی به اینترنت دارید و این به امنیت و حفاظت از حریم خصوصی شما در حالیکه آنلاین هستید کمک می کند.

برنامه VPN چیست؟

یک برنامه VPN سرویس مزبور را برای تلفن های هوشمند شما می آورد. به سادگی یک برنامه VPN را نصب کنید و یک موقعیت مکانی را انتخاب کنید و پس از آن فعالیت های آنلاین شما از آن ناحیه به نظر می رسند.

چرا به خرید VPN نیاز داریم؟

اولین و مهمترین، برای بالا بردن حریم خصوصی است. کریو VPN ها اطلاعاتی را که شرکت ها یا دولت در تلاش برای جمع آوری آنها هستند را کنترل می کنند. همچنین داده ها را رمزگذاری می کنند بنابراین فعالیت های آنلاین شما قابل رویت نخواهد بود.

اگر شما تابحال سعی در دسترسی به شبکه Wi-Fi کافی شاپ داشته اید و نگران اتصال نا امن بوده اید، پس باید به یک VPN فکر کنید. parsvpn.online لیستی از بهترین سرویس ها را برای خرید VPN و خرید کریو ارائه می دهد.

صرفنظر از اینکه چقدر درباره حریم خصوصی آنلاین نگران هستید، در اینجا یک کلید پیروزی است: فعالیت آنلاین شما در بسیاری از مکان ها با بسیاری سرویس ها گزارش می شوند و اگر از VPN استفاده کنید کمتر دیده خواهید شد.

دومین دلیلی که شما ممکن است بخواهید یک VPN داشته باشید برای دسترسی به وب سایت های برنامه های ویدئویی است که از طریق دیگری راه دسترسی ندارید. به طور کلی برنامه هایی وجود دارند که بخاطر فیلترینگ شما قادر نخواهید بود تا از کشورهای مختلف به آنها دسترسی داشته باشید، اما برنامه فیلتر شکن VPN این اجازه را به شما می دهد.

یک برنامه VPN قادر به انجام چه کارهایی نیست

سرویس های VPN وجود دارند که ادعا می کنند که می توانند سرعت دانلود یا مرورکردن شما را بهبود بخشند. با این حال، VPN در واقعا اینها را کاهش می دهد، زیرا با استفاده از آن مراحل اضافی شامل مسیریابی مجدد روی اتصال شما بوجود می آید.

همچنین، برخی از ارائه دهندگان ادعا می کنند که می توانند ناشناسی کامل به ارمغان بیاورند: این همیشه صحت ندارد. شما می توانید به اتصال خصوصی دیگری دست یابید اما رسیدن به ناشناسی کامل واقعا سخت است.

هزینه VPN چه مقدار است؟

هزینه های سرویس های فروش VPN متفاوت است اما اکثرا سرویس های اشتراکی هستند که هزینه هایی بین 5 تا 15 دلار در ماه دارد. اگر شما تمایل به انتخاب یکی از آنها دارید، می توانید به وب سایت ما سر بزنید و سرویس مورد در خود را بیابید.

چطور یک VPN اندروید نصب کنید

جدا از برنامه ها، شما می توانید از VPN فیلتر شکن موبایل های مبتنی بر وب روی اندروید استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که می دانید آنها چطور راه اندازی می شوند و قابلیت دسترسی را فراهم می کنند.

در اینجا مراحل و بخش های مختلف آورده شده اند و راه اندازی بستگی به دستگاه اندروید شما دارد.

  • به settings← more← VPN بروید و بر دکمه سمت راست بالا بزنید
  • بر روی Name بزنید و نام شبکه VPN را انتخاب کنید.
  • در کادر Type، یک نوع VPN که مربوط به سرور VPN شما است را انتخاب کنید.
  • آدرس سرور را وارد کنید.
  • تیک PPP encryption را بزنید.
  • Save را انتخاب و به منوی اصلی VPN برگردید.
  • VPN جدید را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید
  • vpn-on-phone

صحبت نهایی

برنامه های VPN موبایل از تلفن های هوشمند شما حفاظت می کنند، تهدیدات آنلاین واقعی هستند زیرا از تلفن های هوشمند خود برای دسترسی به اینترنت از مکان های متفاوتی می پردازیم و VPN باعث می شود که تا حد امکان این اتصالات امن شوند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online